Zostań częścią naszego zespołu lektorów | Gdańsk-Osowa UNIVERSUS

Gdańsk-Osowa

Zostań częścią naszego zespołu lektorów

Zostań częścią naszego zespołu lektorów języków obcych i wpływaj na rozwój naszych kursantów! 

W Szkole Języków Europejskich UNIVERSUS w Gdańsku (Osowa) poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli języków obcych. Jeśli masz chęć inspirować, motywować i wpływać na rozwój naszych kursantów, to ogłoszenie jest dla Ciebie! 

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu w UNIVERSUSIE? 

Dynamiczne i wspierające środowisko: Dołącz do pełnej energii społeczności nauczycieli, którzy wierzą w współpracę, kreatywność i ciągły rozwój. Tworzymy pozytywną i otwartą atmosferę, w której każdy pomysł jest ceniony. 

Kursanci w różnym wieku od 3 latków do 70 latków: Doświadcz radości nauczania różnorodnej grupy uczniów lub wybierz grupę wiekową, która Ci najbardziej odpowiada. 

Nowoczesne narzędzia i materiały: Wykorzystaj nasze doświadczenie, zaplecze i dostęp do innowacyjnych materiałów, technologii i zasobów dydaktycznych. Dajemy Ci narzędzia, którymi stworzysz ciekawe i interaktywne lekcje. 

Rozwój zawodowy: Inwestujemy w rozwój naszych nauczycieli. Oferujemy szkolenia, warsztaty i możliwości rozwoju zawodowego, aby poszerzać Twoje umiejętności pedagogiczne i być na bieżąco z najnowszymi metodami nauczania. 

Konkurencyjne wynagrodzenie: Twoje umiejętności zasługują na docenienie. 

Jeśli kochasz nauczanie i jesteś gotów na ekscytującą przygodę, dołącz do naszego zespołu w UNIVERSUSIE! 

Razem zainspirujmy naszych kursantów do miłości do nauki języków i pomóżmy im stać się pewnymi siebie w komunikacji z przedstawicielami innych krajów, kultur i języków. 

Aby aplikować, prześlij swoje CV i krótkie przedstawienie na adres osowa@universus.pl

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w społeczności UNIVERSUSA! ?

Dołącz Do Nas!  Poszukujemy lektorów! Inspirujemy! Nauczaj z pasją!