O szkole | Universus UNIVERSUS

Gdańsk-Osowa

O szkole

Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS to sieć szkół językowych działających w 3 miastach.

Założycielami szkoły są specjaliści posiadające wieloletnie doświadczenie w branży nauczania języków obcych. Razem z profesjonalnym zespołem lektorskim stanowią największy atut sieci.

SJE Universus proponuje naukę w oparciu o uniwersalny EUROPEJSKI SYSTEM OPISU KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO, dający słuchaczom możliwość nauki 8 języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania.

SJE UNIVERSUS jako jedna z nielicznych w województwie pomorskim jest zarejestrowana w Pomorskim Kuratorium Oświaty jako placówka kształcenia ustawicznego – zaświadczenie nr 32/2005

Czekamy tez na Państwa sugestie dotyczące organizacji kursów.

Prosimy o kierowanie uwag na adres osowa@universus.pl

Z góry dziękujemy!
Od roku 2005 SJE Universus nieprzerwanie realizuje projekty współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa.

univ_bud

Założyciele

JoannaS

Joanna Świacka – Gulewicz

Przez wiele lat dyrektor szkoły i dyrektor regionalny w największej sieci szkół językowych w Polsce.

Marzanna

Marzanna Stanek – Kozłowska

Germanista, konsultant metodyczny, wykladowca UG, autorka podręczników i programów multimedialnych, współtwórca i egzaminator ÖSD (Centrum Certyfikatów Austriackich) przy UG, egzaminator Telc

wolanski2

Tadeusz Z. Wolański

Dyrektor pierwszego prywatnego Kolegium Językowego w Gdańsku, długoletni dyrektor metodyczny największej sieci szkół językowych w Polsce, autor podręczników, nauczyciel akademicki UG.