Teddy Eddie - uczymy mówić całymi zdaniami! | Gdańsk-Osowa UNIVERSUS

Gdańsk-Osowa

Teddy Eddie – uczymy mówić całymi zdaniami!

Zapisy online od 1 lipca 2023, stacjonarnie od 4 września 2023

Tworzymy grupy klasowe, odbieramy dzieci ze szkoły lub świetlicy szkolnej ze szkół SP Nr. 81 i 33.

 • za pośrednictwem systemy rejestracji od 1 lipca 2023   ♥ Teddy Eddie zaprasza!
 • mailowo na adres osowa@universus.pl lub telefonicznie (587628080)
 • osobiście w sekretariacie szkoły UNIVERSUS w Gdańsku-Osowie przy ulicy Wodnika 46 (od 4 września 2023)
  Zapraszamy  rodziców do kontaktu ze szkołą!              

akredytowane_kwadrat-01

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

(od 2 do 7 roku życia)

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! 

Od października zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dzieci, które nie chodzą do przedszkola, a w szkole podstawowej będą uczyły się angielskiego z dziećmi, które już miały kontakt z językiem angielskim w przedszkolu. 

Nasze zajęcia pomogą wyrównać ich szanse w stosunku do dzieci przedszkolnych, przygotować dzieci do nauki angielskiego w szkole, sprawią, że będą mogły zrozumieć, co mówi do nich Pani na angielskim w zerówce lub w pierwszej klasie i będą  mogły brać udział w zabawach!

Oferta skierowana jest również do dzieci, uczęszczających do przedszkoli, chcących poznać naszego sławnego MISIA TEDDY EDDIE oraz dzieci z zerówek i klas pierwszych.

Zajęcia odbywają się 2 x tygodniu po 25, 35 lub 45 minut (zależnie od wieku)

Zabawa, śpiewanie, działanie w języku obcym, poznawanie w języku obcym itp.

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.
Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.
Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.
Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).
Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.
Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań , kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

CO WYRÓŻNIA METODĘ TEDDY EDDIE?

 • łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
 • zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
 • CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
 • wyjątkowo BOGATY ZESTAW UCZNIA, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
 • bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
 • postać EDDIEGO I SKARPETY jako motywy przewodnie
 • program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
 • nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE –mnóstwo opowiadań , tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!
 • dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ , TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie www.edubears.pl

Universus